Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Montażysta

TATAREK Sp. z o.o.O firmie

3 0005 000 brutto / mies.
  • Świeradowska 75
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

TATAREK Sp. z o.o.

Świeradowska 75

Wrocław

Firma TATAREK Sp. z o.o. od wielu lat jest liderem w produkcji zasilaczy sieciowych, przetwornic, ładowarek oraz automatyki użytkowej do obsługi instalacji grzewczych. Wysoka jakość naszych wyrobów pozwoliła nam na zbudowanie solidnej i ugruntowanej pozycji na rynku europejskim.

Zakres obowiązków:

  • montaż urządzeń elektronicznych
  • montaż mechaniczny podzespołów i urządzeń elektronicznych, testowanie urządzeń

Wymagania:

  • zdolności manualne, umiejętność lutowania
  • sumienność i zorganizowanie
  • samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane wykształcenie minimum zawodowe

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00 - 15:00
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju w renomowanej firmie będącej liderem w swojej branży.

Ogłoszenie archiwalne