Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji / montażysta

ML SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA

  • Zaczernie (pow. rzeszowski)

    Zaczernie (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja czynności produkcyjnych zgodnie z przyjętym procesem technologicznym,

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Bieżąca kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Dbanie o poprawność realizacji procesu produkcyjnego,

  • Kontrolowanie jakości produktu na każdym etapie procesu produkcyjnego,

  • Pakowanie wyrobów końcowych, przygotowywanie towarów do wysyłki

  • Wykonywanie drobnych prac magazynowych

  • Wykonywanie drobnych prac instalatorskich

  • Współpraca z innymi działami firmy związanymi z procesem technologicznym, jakościowym i realizacji produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Zdolności manualne, spostrzegawczość, dobra koncentracja uwagi

  • Motywacja do pracy, dyspozycyjność, dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi, uprawnienia na suwnice

  • Znajomość podstaw rysunku technicznego

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • Pakiety medyczne dla Pracowników

  • Możliwość zdobywania doświadczeń

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma ML System S.A. to lider w branży BIPV, zajmujący się produkcją modułów fotowoltaicznych, elewacyjnych i dachowych zestawów szybowych, projektowaniem i wykonawstwem instalacji fotowoltaicznych, elektrycznych oraz szklanych okładzin ściennych.

Przewiń do profilu firmy