Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Monter - Elektromonter

Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.

Gdyńska 83

Czerwonak (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie uzwojeń elektrycznych do transformatorów,

  • wykonywanie prostych mechanicznych prac monterskich na podzespołach transformatorów,

  • demontaż i montaż urządzeń energetycznych (naprawy transformatorów),

  • montaż nowych transformatorów zgodnie z dokumentacją techniczną.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne: zawodowe lub średnie (mile widziane elektryczne),

  • zdolności manualne,

  • sumienność i dokładność,

  • gotowość do pracy w systemie jedno lub dwuzmianowym od poniedziałku do piątku.

Mile widziane

  • uprawniania na suwnice,

  • znajomość rysunku technicznego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (specjalistyczne szkolenia: SEP, suwnice, spawalnicze, gazowe),

  • ciekawą pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem,

  • dofinansowanie do urlopu wakacyjnego (wczasy pod gruszą),

  • bony na święta Bożego Narodzenia,

  • paczki dla dzieci na święta Bożego Narodzenia,

  • dofinansowanie dla dzieci do obozów i kolonii wakacyjnych,

  • pracę w przyjaznym zespole.

Power Engineering Transformatory to firma z 70-cio letnią tradycją w naprawach oraz produkcji urządzeń energetycznych. Dziś jesteśmy dumnym członkiem grupy Končar D&ST, jednego z największych i czołowych producentów transformatorów energetycznych w Europie. Stale dążymy do doskonałości oraz stawiamy na nieustanny rozwój naszej firmy. Naszym celem jest dostarczanie transformatorów o najwyższej jakości na polski oraz zagraniczny rynek. Dzięki naszej wspólnej pracy i naszym produktom zapewniona jest dostawa energii do domów Polaków, dzięki naszym transformatorom tysiące Polaków odbywa codziennie podróże kolejami państwowymi. Z przyjemnością zatrudnimy zmotywowane osoby, które podzielają nasze wartości oraz są chętne do wytrwałej pracy celem osiągnięcia wspólnych celów.

Przewiń do profilu firmy