Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Monter

PayComplete

  • Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

    Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • montaż wyrobu, zapakowanie, przetransportowanie do strefy wysyłek,

  • przestrzeganie standardów organizacji pracy na stanowisku pracy i na hali produkcyjnej,

  • utrzymanie w działaniu standardów 5S,

  • monitorowanie i zgłaszanie Liderowi zespołu zagrożeń uniemożliwiających wykonanie dziennego planu produkcji (braki części, usterki narzędzi),

  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów oraz zgłaszanie usterek liderowi zespołu

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego w stopniu podstawowym

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • praca na jedną zmianę

  • premia regulaminowa

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • karty przedpłacone

  • parking dla pracowników

  • Pakiet benefitów min. opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, „wczasy pod gruszą”, ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • ryczałt na paliwo

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

PayComplete

Jesteśmy globalną firmą technologiczną dostarczającą oprogramowanie, urządzenia i usługi do samoobsługowych transakcji finansowych i rozwiązań płatniczych. Dotychczas działaliśmy pod wspólną marką Suzohapp, a w wyniku wyodrębnienia i podziału obszarów dzialalności skupiamy się na rozwoju platformy softwarowej, która działa na szerokiej gamie urządzeń, od urządzeń przyjmujących gotówkę, po systemy dokonywania sprzedaży oraz technologie bezgotówkowe.

Zatrudniamy ponad 1000 pracowników. Posiadamy 24 biura na całym świecie i 3 zakłady produkcyjne.

Przewiń do profilu firmy