Oferta pracy

Pracownik produkcji / Monter

WOLF SYSTEM Sp. z o. o.O firmie

WOLF SYSTEM Sp. z o. o.

Budowlana 17

Siemianowice Śląskie

Twój zakres obowiązków

• składanie konstrukcji na stole produkcyjnym (paneli ściennych i dachowych);

• nakładanie zapraw, malowanie i obróbka elementów drewnianych;

• ocieplanie ścian wełną mineralną, izolacja styropianem itp.;

• montaż stolarki okiennej, prace elewacyjne, pomoc przy załadunkach;

• obsługa suwnicy z poziomu "O" oraz urządzeń roboczych;

• i inne zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

• doświadczenie zawodowe przy pracach fizycznych (mile widziany cieśla, stolarz lub pracownik remontowo-budowlany);

• atutem będzie znajomość czytania rysunku technicznego oraz umiejętność obsługiwania podstawowych narzędzi warsztatowych;

• dokładność i poczucie odpowiedzialności za wykonanie zadań;

• motywacja do pracy;

• dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa.

Mile widziane

uprawnienia na obsługę wózka widłowego i/lub suwnicy.

To oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• wynagrodzenie w stawce godzinowej oraz należne premie;

• dodatkowe wynagrodzenie na święta;

• różnego rodzaju dofinansowania m.in. do wczasów pod gruszą, kolonii, wycieczek szkolnych itp.;

• pożyczki finansowe, zaliczki na wynagrodzenie;

• możliwość skorzystania z karnetu sportowo-rekreacyjnego i grupowego ubezpieczenia na życie;

• propozycję szkoleń i kursów zawodowych;

• firmowy ubiór, dostęp do profesjonalnych narzędzi;

• pomoc ze strony doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia do nowych obowiązków;

• sprzyjającą atmosferę, ciekawe imprezy firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Firma Wolf System Sp. z o.o. została założona 26 lipca 1990 r. Początkowo siedziba spółki mieściła się w Tychach, jednak wkrótce rozpoczęto budowę zakładu w Siemianowicach Śląskich, gdzie w 1992 r. firma rozpoczęła swoją działalność produkcyjną.

Dzisiaj firma Wolf System zatrudnia ponad 190 pracowników, których doświadczenie, kwalifikacje, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę sprawiają, że Wolf System to zaufany partner w budowie budynków przemysłowych, hal magazynowych i produkcyjnych, obór, chlewni, kurników, budynków rekreacyjno-sportowych, budynków mieszkaniowych w systemie prefabrykowanym oraz monolitycznych zbiorników żelbetowych.

Przewiń do profilu firmy