Pracownik produkcji (monter)

  • Psary Małe (pow. wrzesiński), Września, Słupca, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 19.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Pracownik produkcji (monter) Psary Małe (atrakcyjne wynagrodzenie)

    Miejsce pracy: Słupca, Września, Psary Małe (pow. wrzesiński)
    MON/PSA/1118

    Poszukujemy osób do pracy przy produkcji systemów aluminiowych, montażu okien/rolet, albo przy maszynach do okleinowania.
    Obowiązki są uzależnione od działu produkcji.

    Główne obowiązki to:

    • prace manualne,
    • praca stojąca przy obsłudze centrum obróbczego,
    • przenoszenie detali.

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie,
    • dokładność oraz precyzyjność,
    • dobra kondycja fizyczna.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
    • szkolenie stanowiskowe z obsługi maszyn na produkcji,
    • pracę w systemie 2-zmianowym,
    • bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna),
    • długofalową współpracę,
    • oferta dotyczy pracy tymczasowej,
    • miejsce pracy: Psary Małe (koło Wrześni).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis