Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji - Monter Układów Elektronicznych

Fideltronik Poland Sp. z o.o.O firmie

3 200 brutto / mies.
  • Nad Drwiną 10, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Fideltronik Poland Sp. z o.o.

Nad Drwiną 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pracujesz w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym – montaż elektroniki

  • przygotowujesz materiały do produkcji wg dokumentacji

  • odbierasz towar i magazynujesz go zgodnie z planem rozmieszczenia materiałów

  • identyfikujesz elementy i oznaczasz je etykietami zgodnie z wymaganiami produkcji

  • wykonujesz prace w wyznaczonych fazach produkcji (np. obsługa maszyn - montaż automatyczny, obsada i lutowanie elementów na płytkach z obwodami drukowanymi, przygotowywanie osprzętu kablowego, montaż końcowy urządzeń, testowanie)

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie

  • masz dobry wzrok

  • jesteś sprawny manualnie

  • cechuje Cię dokładność i dbałość o jakość wykonywanych zadań

  • lubisz pracować w zespole

  • możesz pracować w systemie trzyzmianowym

To oferujemy

  • wynagrodzenie: 3200 pln brutto (2900 podstawy wynagrodzenia + 300 pln brutto premii)

  • darmowy transport pracowniczy

  • dostęp do pełnego zakresu szkoleń wstępnych, przygotowujących do pracy na stanowisku produkcyjnym

  • możliwość rozwoju umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

Zostań współtwórcą sukcesu jednej z największych polskich firm inżynierskich. Dołącz do zespołu profesjonalistów - pasjonatów pracujących w najnowszych technologiach.

Weź czynny udział w 4 Rewolucji Przemysłowej. Niech pionierskie projekty z obszaru elektroniki, informatyki, robotyki, wykorzystania sztucznej inteligencji i IoT nie toczą się bez Twojego udziału.

Działamy od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 2500 osób w Krakowie, Gdańsku i Suchej Beskidzkiej. Naszymi Partnerami w biznesie są czołowe firmy o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – skontaktuj się z nami koniecznie!

Przewiń do profilu firmy