Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji / Monter

Berger&Kraft Medical Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami i dokumentacją techniczną,

  • bieżące sporządzanie dokumentacji poprodukcyjnej,

  • prawidłowe i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • posiadanie aktualnych uprawnień SEP,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych, instrukcji montażu oraz schematów elektrycznych,

  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem elektronarzędzi ręcznych (m.in. wiertarka, szlifierka),

  • umiejętność lutowania elementów SMD,

  • zdolności manualne oraz dbałość o szczegóły,

  • dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność, punktualność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz doświadczenia

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach

  • dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie

Berger&Kraft Medical Sp. z o.o.

BERGER&KRAFT SPECJALIZUJE SIĘ W PRODUKCJI I ROZWOJU URZĄDZEŃ STOSOWANYCH W MEDYCYNIE I MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.