Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

zur Mühlen Gruppe

53

Morgi (pow. świecki)

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy linii produkcyjnej

  • Pakowanie i przygotowywanie towaru oraz inne prace pomocnicze

Nasze wymagania

  • Język niemiecki oraz doświadczenie nie są wymagane

  • Rzetelność i staranność

  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność i chęć do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Nowoczesne miejsce pracy

  • Szerokie możliwości rozwijania kariery

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • Płatny urlop

  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych, niedzielę i święta

  • Zaliczkę już po pierwszym tygodniu pracy

  • Płatne dni świątecznie wolne od pracy

  • Możliwość zakwaterowania w służbowych mieszkaniach

  • Bezpłatne ubrania służbowe

  • Dofinansowanie wypoczynku,

  • Dodatkowe środki w okresie świąt bożego narodzenia

Jesteśmy częścią Grupy Zur Mühlen, która znajduję się w czołówce, jeśli chodzi o samoobsługowe produkty wędliniarskie. Nasz świat generują silne marki, które są synonimem najlepszej jakości specjałów wędliniarskich tworzone przez doskonałą pracę ponad 5100 zaangażowanych pracowników w 9 lokalizacjach w Niemczech i 2 lokalizacjach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Przedstawione warunki pracy oraz wymagania uzależnione są od miejsca wykonywania pracy, oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą, oraz ubezpieczenie socjalne i zdrowotne – na terenie Niemiec

  • Polską umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą, oraz ubezpieczenie socjalne i zdrowotne – na terenie Polski

  • Pomoc w wypełnianiu dokumentów

  • Pomoc w kontaktach z urzędami np. Kasa chorych, urząd skarbowy, instytucje bankowe

Wzbudziliśmy w tobie ciekawość?

Wyślij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowania. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod następującym numerem telefonu:

+4952429611596

+4915256469094

+48532390850 - nr do Polski