Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • Mosina, Bolesławiec (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-24

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.

Przetwórnia - produkcja wyrobów z indyka oraz pakownia mięsa świeżego porcjowanego.

Miejsce pracy: Wielkopolski Indyk, Bolesławiec 12 A (8km od Mosiny).

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mosina, Bolesławiec (pow. poznański)
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Pakowanie, etykietowanie - firma zapewni odpowiednie szkolenia w tym zakresie
  • Mile widziane i dodatkowo premiowane wsparcie w usprawnieniu procesu produkcji

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dużego zaangażowania, entuzjazmu i zapału w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętności rozwiązywania napotkanych problemów
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Możliwość szybkiego rozwoju w firmie zajmującej się produkcją żywności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premiowania
  • Codzienne ciepłe posiłki
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Dobrze zorganizowany zakres obowiązków
  • Pełen etat
  • Możliwość awansu oraz rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.