Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

Bruss Polska Sp. z o.o.O firmie

Bruss Polska Sp. z o.o.

Giżycka 9

Mrągowo

Zadania:
  • Obsługa maszyn na linii produkcyjnej
  • Wizualna kontrola elementów
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Dobra organizacja czasu pracy
Firma oferuje:
  • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie, która opiera się na ciągłym usprawnianiu procesów produkcyjnych
  • Szkolenie stanowiskowe (doświadczenie nie jest wymagane)
  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

SIŁĄ NAPĘDOWĄ NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA SĄ NASI PRACOWNICY

Do osiągnięcia stabilnego wzrostu niezbędny jest silny układ napędowy. Naszą siłę napędową stanowi zespół 2500 pracowników zatrudnionych na całym świecie.

Otwartość na innowacyjne rozwiązania oraz gotowość do pełnego zaangażowania się w liczne projekty pozwala zaliczyć firmę BRUSS do grona firm będących w czołówce światowych dostawców precyzyjnych systemów i modułów uszczelniających dla branży samochodowej.

Ogłoszenie archiwalne