Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

IMA Polska S.A.

5 5008 000 brutto / mies.
  • Murowana Goślina

    Murowana Goślina, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 4 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesu produkcyjnego m.in. fermentacji, destylacji, metanizacji

  • Nadzór oraz sterowanie parametrami procesów produkcyjnych

  • Podawanie surowca na produkcję oraz przygotowywanie zacierów

  • Pobieranie próbek na potrzeby laboratorium

  • Wykonywanie prostych analiz półproduktów

  • Realizacja programów mycia i dezynfekcji

  • Prowadzenie dokumentacji wyników procesu w programach firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • Umiejętność pracy w zespole, systematyczność.

  • Zdolność do pracy na wysokości

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego/ładowarki

  • Bardzo dobra organizacja swojej pracy, ustalania priorytetów

  • Podejmowanie decyzji, rozwiązywanie problemów

  • Pracowanie pod presją czasu i w zmieniających się warunkach

  • Działanie proaktywne, wychodzenie z inicjatywą

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość awansu w stosunkowo krótkim czasie

  • Możliwość pracy w nowocześnie zarządzanej organizacji

  • Możliwość uczestniczenia w programach badawczo rozwojowych prowadzonych przez firmę

  • Praca odbywa się w systemie równoważny. Zmiany 12-godzine.

O nas

Spółka IMA Polska S.A. zajmuje się wytwarzaniem alkoholu etylowego, suszu kukurydzianego oraz sprzedażą zbóż i nawozów. Działalność jest prowadzona w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Murowanej Goślinie. Spółka dynamicznie rozwija swoje moce produkcyjne, bazę magazynową oraz jest zaangażowana w przedsięwzięcia inwestycyjne o charakterze innowacyjnym. W kolejnych latach zamierzamy konsekwentnie poszerzać ofertę produktową oraz podnosić jakość świadczonych usług. Poszukujemy zaangażowanych i ambitnych pracowników, którzy pomogą nam realizować założone cele.