Oferta pracy

Pracownik Produkcji

Asistnet Work Group O firmie

  • Mysłowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Nasz Klient to firma będąca jednym z największych w Europie producentów najwyższej jakości litych mozaik parkietowych.

Pracownik ProdukcjiNumer ref.: Miejsce pracy: Mysłowice (Brzezinka)

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • umiejętności pracy w zespole, dobrej organizacja pracy, dokładności
  • zaangażowania, dyspozycyjności, systematyczności i samodyscypliny
  • precyzyjności
  • MILE WIDZIANE doświadczenie na podobnym stanowisku

Nasza oferta:

  • umowa o pracę od pierwszego dnia !
  • praca w systemie trzyzmianowym ( 6-14-22)
  • wolne weekendy!
  • długofalowa współpraca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • kontrola jakości produktu
  • sortowanie ręczne produktu
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • inne zadania zlecone przez przełożonego
Chciałbyś zdobyć doświadczenie w pracy przy produkcji?
My Ci w tym pomożemy!

Czekamy na Ciebie :)
Pamiętaj o przesyłaniu CV z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy