Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji na Wydziale Przeróbki Plastycznej i Obróbki Cieplnej

Kuźnia Ostrów Wielkopolski sp. z o.o.

Wrocławska 93

Ostrów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Praca fizyczna na wydziale produkcyjnym Kuźni Ostrów Wielkopolski sp. z o.o.;

  • Obsługa maszyn i urządzeń przemysłowych;

  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;

  • Praca w systemie dwu- lub trzyzmianowym;

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji oraz w obsłudze maszyn przemysłowych (np. pras, pieców, pił, łamaczy, szlifierek);

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie;

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z kabiny (IS);

  • Rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie i chęć nauki;

  • Umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie (umowa o pracę);

  • Miłą atmosferę pracy;

  • Posiłki regeneracyjne, Program Opieki Medycznej, możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. to wiodący producent podzespołów i komponentów do pojazdów szynowych takich jak: sprzęgi śrubowe, haki cięgłowe, cięgła widłowe, urządzenia cięgłowe oraz trójkąty hamulcowe. Oferujemy odkuwki matrycowe i swobodne na potrzeby różnych gałęzi przemysłu, a także usługi regeneracji resorów kolejowych. W zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w południowej Wielkopolsce zatrudniamy 200 pracowników.

Przewiń do profilu firmy