Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji - Napełniacz gazów sprężonych

AIR PRODUCTS SP. Z O.O.O firmie

  • Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6-14-22
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań produkcyjnych: napełnianie butli, wiązek gazami sprężonymi, przenośnych zbiorników kriogenicznych, segregowanie butli, kompletowanie dostaw do Klientów, praca z wykorzystaniem wózka widłowego, obsługa urządzeń analitycznych
  • Przestrzeganie przepisów BHP; procedur, instrukcji i standardów obowiązujących w spółce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Uprawnienia UDT (napełnianie butli, przenośnych zbiorników kriogenicznych i wózki) mile widziane
  • Zaangażowanie, orientacja na realizację wyznaczonych celów i umiejętność pracy w zespole
  • Praca w trybie zmianowym od poniedziałku do piątku - 6-14-22

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa w zakresie BHP
  • Opieka medyczna dla Pracownika finansowana przez pracodawcę i możliwość zakupu pakietu dla bliskich po preferencyjnych stawkach
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Program Emerytalny zgodnie z zasadami Spółki
  • Dofinansowanie wypoczynku dla Pracownika i dzieci plus świadczenia świąteczne
  • Kafeteria My Benefit – platforma zakupowa dla Pracowników
  • Gwarantowane wprowadzenie do pracy i sposobność zdobycia nowego doświadczenia
  • Możliwość korzystania z programu wsparcia Pracowników
  • Przyjazną atmosferę pracy i rozwój w wiodącej firmie na rynku gazów przemysłowych na świecie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną do osiągania celów swoich i firmy, masz pasję i zaangażowanie, aby zrobić to dobrze, masz niekończącą się chęć do nauki, rozwoju i współpracy, przyjdź, odkryj, dbaj, odnoś sukcesy . . . i rozwijaj się w firmie Air Products!

W firmie Air Products pracujemy w środowisku, w którym różnorodność jest kluczowa, przynależność to nasz kultura, a każda Osoba wie, iż ma znaczenie i należy do niej.

AIR PRODUCTS SP. Z O.O.

Air Products od ponad 80 lat ułatwia życie konsumentom na całym świecie – poprzez nasze produkty i technologie sprawiamy, że świat staje się bardziej produktywny, energooszczędny i zrównoważony. Zatrudniamy około 19 000 pracowników i prowadzimy działalność w ponad 50 krajach, obsługując klientów z wielu branż, od sektora spożywczego, napojów po branżę medyczną, energetyczną i transportową. Dostarczamy unikalne portfolio gazów atmosferycznych i procesowych, sprzęt oraz świadczymy usługi.

Pracownik produkcji - Napełniacz gazów sprężonych, Kędzierzyn-Koźle