Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Concept Plus Sp. z o.o.

            Prężnie rozwijająca się Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko:

    Region: Niemcy

    PRACOWNIK PRODUKCJI - ZAKŁADY DOBIARSKIE W NIEMCZECH (Haren lub Wietze)

    Zakres obowiązków:

    • pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
    • kontrola jakości
    • prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

    Wymagania:

    • umiejętność pracy w zespole
    • wytrzymałośc fizyczna
    • mile widziane prawo jazdy kat.B
    • mile widziane własny samochód

    Nasza oferta:

    • Pokrywamy koszt przyjazdu busem z PL do DE (max 65 euro)
    • osoba przyjeżdzająca własnym samochodem otrzyma bon paliwowy w wysokości 100 euro
    • zatrudnienie na dłuszy okres
    • umowa o prace na warunkach niemieckich
    • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
    • konfortowe warunki mieszkaniowe
    • wsparcie polskiego koordynatora
    • wynagrodzenie 9,23 euro bruto/h

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.