Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Piening GmbH

  • Turyngia, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, pakowanie małych elementów medycznych (mile wiedziane kobiety)

Nasze wymagania

  • Przestrzeganie zasad higieny w miejscu pracy

  • Zręczność manualna

  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu pracy

  • Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane

  • Znajomość niemieckiego

To oferujemy

  • Praca w warunkach sterylnych

  • 40h/tydzień, system 3-zmianowy (zmiany nocne, popołudniowe, ranne)

  • Praca możliwa także w sobotę

  • Niemiecka umowa o pracę – z nami jako pracodawcą

  • Wynagrodzenie od 12,00 € brutto/h

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Dodatki w godzinach nadliczbowych i nocnych

  • Dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop do 600 EUR

  • Organizacja zakwaterowania i wyjazdu

  • Pomoc w tworzeniu grup do wspólnych dojazdów do pracy

  • Indywidualna , kompetentna opieka przez pracowników mówiących w języku polskim

  • W razie potrzeby pomoc w organizacji ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenia do urzędu skarbowego

  • Wsparcie w złożeniu wniosku na świadczenie rodzinne Kindergeld w Niemczech (po spełnieniu odpowiednich wymogów)

Firma Piening należy do jednych z największych usługodawców w branży elektrycznej, automatyki i serwisu przemysłowego. Od 40 lat cieszymy sie zaufaniem naszych klientów z całych Niemiec a przede wszystkim zadowoleniem 6.500 pracowników, którzy pracują w naszej firmie.

Odwiedź naszą stronę internetową: www.Piening-Montage.de

Przewiń do profilu firmy

Kontakt:

Miejsce pracy: całe Niemcy

Stosunek pracy: stałe zatrudnienie w naszej firmie

Czas trwania umowy: nieokreślony

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Kontakt:

Carl-Bertelsmann-Straße 203

33335 Gütersloh

Adam Krolak

Tel. 0048 799 030 680

Marta Olszowa

Tel. 0048 515 073 117

Anne Bernat

Tel. 0049 345 299836 15