Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

euregio Personaldienstleistungen GmbH

  • Dusseldorf , Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zamówień zgodnie z listą przy użyciu skanera

  • Układanie towaru na palety

  • Pakowanie towarów

  • Prace pomocnicze – proste czynności

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego mile widziana ale nie konieczna

  • doświadczenie w pracy jako pracownik produkcji mile widziane ale nie konieczne

  • brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej

  • terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy

  • mile widziane prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące - chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!

To oferujemy

  • zatrudnienie długoterminowe na niemieckich warunkach

  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek bez dodatkowych opłat

  • Gwarantujemy dodatek wakacyjny i premię roczną jak i płatne święta.

  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (Pokoje 1 lub 2 osobowe w komfortowych warunkach)

  • Odzież oraz obuwie robocze

  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz możliwość nadgodzin

  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.

  • dofinansowanie do dojazdów do pracy.

  • Stałą opiekę ze strony EUREGIO w języku polskim przez cały okres trwania umowy, pomoc w przydzieleniu odpowiedniej klasy podatkowej, pomoc w ubieganiu się o niemiecki zasiłek na dziecko Kindergeld, opieka medyczna oraz tłumaczenie dokumentów

  • Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 1000 zł za każdą poleconą osobę do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

EUREGIO Personaldienstleistungen GmbH działa od 15 lat na rynku i jest największą firmą w Nordrhein Westfalen świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.

Przewiń do profilu firmy

Zadzwoń: +49 151 40261980