Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

GCD Personalservices GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materialow

  • Prace wykonczeniowe

  • Obrobka i ciecie elementow drewnianych

  • Montaz elementow i usuwanie usterek

Nasze wymagania

  • Doswiadczenie zawodowe

  • Zaangazowania, chec do pracy, dostepnosc

  • Umiejetnosc pracy zespolowej

  • Jezyk niemiecki nie jest wymagany

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 2000 Euro netto

  • Niemiecka umowe o prace na czas niokreslony

  • Dodatkowe pieniadze urlopowe i swiateczne

  • Osobiste wsparcie i porady w jezyku polskim i niemieckim

  • Punktualne wyplaty i zaliczki

  • Organizacje noclegu w poblizu pracy

  • Dodatki za nocne zmiany, nadgodziny itp.