Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

East Power sp. z o.o.

  • okolice Karlsruhe, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca na produkcji/magazynie

  • Pakowanie drobnych artykułów – maseczki, testy COVID, opakowania foliowe oraz innych

  • Prace porządkowe

Wymagania pracodawcy

  • Dyspozycyjność,

  • Gotowość do pracy 2 zmianowej,

  • Dbanie o higienę i porządek przy stanowisku pracy,

  • Chęć podjęcia dłuższej współpracy.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Język niemiecki lub angielski

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę,

  • Opiekę koordynatora podczas wyjazdu,

  • Zakwaterowanie,

  • Możliwość pobrania zaliczki już w pierwszym tygodniu pracy,

  • Zwrot połowy kosztów dojazdu.

East Power sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz East Power GmbH z siedzibą w Berlinie, świadczą kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie agencji pracy na terenie Polski oraz Niemiec.

Przewiń do profilu firmy

Obecnie poszukujemy pracowników produkcji przy granicy z Niemcami