Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

ENPA Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Proste czynności przy produkcji elementów odlewniczych

  • Utrzymanie porządku

  • Przestrzeganie higieny zakładowej i BHP

Nasze wymagania

  • Chęć do wykonywania zleconych zadań

  • Gotowość do pracy na zmiany

  • Sumienność oraz dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Pełna sprawność fizyczna

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w nieskomplikowanej, rodzinnej atmosferze na kontrakcie zagranicznym

  • Regularne zjazdy do Polski

  • Zakwaterowanie na koszt firmy

  • Przejazdy firmowym busem (kwatera – budowa)

  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

  • Dodatkowe ubezpieczenie w razie wypadku przy pracy

  • Ciągłość zatrudnienia - długoletnie projekty

  • Umowę o pracę + aneks do umowy, mówiący o oddelegowaniu pracownika za granicę

Dodatkowe informacje

Kontakt pod numerem: 124123066.