Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

QSR24h Polen Spółka z o.o.

6 50010 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Czynności związane ze wsparciem produkcji w zakładach związanych z branżą samochodową

  • Wizualna kontrola jakości części oraz podzespołów samochodowych

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Wymagane prawo jazdy kat. B

  • Mile widziany własny samochód

  • Dyspozycyjność

  • Wymagana podstawowa znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Wsparcie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora/Lidera

  • Współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie (pełne składki do ZUS)

O nas

QSR24h jest certyfikowanym przedsiębiorstwem świadczącym usługi w branży motoryzacyjnej z zakresu zarządzania jakością. Wdrażając odpowiednie działania, pomagamy w naprawach niezgodnych wyrobów jak i w zapobieganiu wystąpienia niezgodności jakościowych. Oprócz naszej centrali na Słowacji, która znajduje się od roku 2006 w Bratysławie, istnieje sieć naszych lokalizacji w innych krajach Europy (Polska, Czechy, Niemcy, Węgry oraz Rumunia)