Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Gi Group Deutschland GmbH

  • Hardheim, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i montaż maszyn produkcyjnych do produkcji wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych

  • Obróbka końcowa wyprodukowanych części z tworzyw sztucznych za pomocą odpowiedniego narzędzia

  • Wdrożenie prostej kontroli jakości

  • Pakowanie i etykietowanie części plastikowych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w montażu jako zaleta, ale nie jest wymagane

  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie A2

  • Umiejętność pracy w zespole, wytrzymałość fizyczna (podnoszenie 30kg)

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Elastyczność czasowa, niezawodność i sumienność

Pracodawca oferuje

  • Korzystaj z dobrodziejstw układu zbiorowego BAP, takich jak premie urlopowe i świąteczne

  • Bezpieczeństwo i higiena pracy jest naszym najwyższym priorytetem – zapewniamy wysokiej jakości sprzęt ochronny

  • Długotrwała współpraca co najmniej 15 miesięcy

  • Jesteśmy do Twojej dyspozycji — zespół na terenie Hardheim służy pomocą w przypadku wszelkich problemów

  • Gwarantujemy Ci szybki i nieskomplikowany start z najlepszą firmą w Twoim regionie

  • Warto polecić nas znajomym: możesz spodziewać się premii w wysokości 250,00 € za skuteczne rekomendacje pracowników

Grupa Gi jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, posiadającą ponad 500 oddziałów w 40 krajach.

Przewiń do profilu firmy