Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

Contrain Poland Sp. z o.o.

8 00012 000 brutto / mies.
  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Mieszkasz w Berlinie? Jeśli tak, aplikuj na to stanowisko i zarabiaj w euro!

Nie musisz znać języka ani posiadać doświadczenia.

Czekamy na Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Ręczne składanie elementów metalowych do Pomp dla samochodów ciężarowych (praca przy małych oraz lekkich elementach)

  • Pakowanie produktów

  • Kontrola jakości

Wymagania pracodawcy

  • Motywacja i chęć do pracy

  • Zaangażowanie

Pracodawca oferuje

  • Stawka: 12 euro brutto/h

  • 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku

  • Praca w systemie 3 zmianowym

  • Niemiecka umowa!

  • Możliwość zakupu smacznego posiłku w kantynie w cenie 3 euro.

  • Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec

  • Stałą opiekę polskojęzycznego opiekuna projektu w Niemczech

  • Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 500 zł za każdą poleconą osobę do pracy

FLEXIDEA, część Grupy Contrain, to zespół profesjonalistów i praktyków na rynku pracy. W bieżącej działalności dostarczamy zaawansowane rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W naszej pracy odpowiadamy na wyjątkowe, niestandardowe i dynamiczne potrzeby personalne. Naszą siłą jest wyjątkowe zorientowanie nie tylko na oczekiwania klientów, ale również kandydatów i pracowników. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy cenionym partnerem biznesowym oraz atrakcyjnym pracodawcą na lokalnym rynku pracy.

Przewiń do profilu firmy