Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

FHU MES

8 00012 500 brutto / mies.
  • Saksonia, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 9
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • praca na linii produkcyjnej,

  • nadzór nad przebiegiem procesu,

  • kontrola jakości, prace porządkowe,

  • chęć do podjęcia pracy w Niemczech

  • doświadczenie w obsłudze maszyn

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3

  • zmianowym

  • mile widziany własny samochód

  • niezawodność i elastyczność

Nasze wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • Praca w systemie 4 brygadowym: dzień i noc,niedziele i święta.

  • Wynagrodzenie: 10,88 euro brutto/h; + 25% zapracę w nocy, + 50% za pracę w niedziele, + 100% za pracę w święta .

  • opiekę polskiego koordynatora

O nas

Dla naszego Klienta – stabilnej firmy produkcyjnej (produkcja wyrobów drewnianych) na terenie Niemiec - szukamy osoby, która byłaby chętna objąć stanowisko Pracownik produkcyjny, pomocnik.

Poszukujemy również:

Ślusarzy (13,50€-19€)

Operatorów Koparko-ładowarek (12,50€-17€)

Operatorów wózka widłowego (11,60€-13,50€)