Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

ImpactJob

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta z Aschaffenburg poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI / PRACA DLA PAR / 12,66 - 13,66 € BRUTTO/GODZINA

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja baterii i małych akumulatorów do elektronarzędzi

  • Praca przy taśmie produkcyjnej

  • Składanie elementów

  • Kontrola jakości

  • Obsługa maszyn

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd pracy przy komisjonowaniu za pomocą skanera oraz w systemie słuchawkowym (warunek konieczny)

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami

  • Pełny pakiet socjalny

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (12,66-13,66 euro brutto/ godzina + dodatki zmianowe +25 % netto do stawki godzinowej za pracę w godzinach nocnych od 22:30-05:30)

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Możliwość pracy DLA PAR

  • Zakwaterowanie

  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend

  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV

  • Pomoc w organizacji wyjazdu

  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów

  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ImpactJob

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Przewiń do profilu firmy