Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

RETROCLASS sp. z o.o.O firmie

12 500–15 000
brutto / mies.
  • Różne miejscowości, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • pracowników produkcji w fabrykach, zakładach
  • Poszukujemy także: Spawaczy z aktualnymi uprawnieniami, Ślusarzy, Operatorów wózków widłowych.
  • Praca w Niemczech. Głównie w Niemczech zachodnich. Różne rodzaje prac.
  • Wynagrodzenie minimalne 2000 Euro netto/m-c.
  • Możliwe wyjazdy dla par.
  • Oferujemy nocleg.
  • Umowa na warunkach niemieckich.

Nasze wymagania

  • Wymagania: znajomość języka niemieckiego, przynajmniej komunikatywna.
  • W procesie rekrutacji: odbieranie telefonów, odpisywanie na e-maile. (Możemy kontaktować się z numerów polskich oraz niemieckich)
  • Dobrze widziane prawo jazdy, samochód
  • Oczekujemy zgłoszeń od osób poważnych, zdecydowanych na pracę, dopuszczających wykonywanie pracy w różnych rejonach Niemiec.
  • Za kontakt z góry dziękujemy osobom nieustannie wysyłającym zgłoszenia, ale w rzeczywistości nie zainteresowanym pracą, nie odbierającym telefonów, nie odpisującym na e-maile, chcących wybierać tylko prace w Niemczech wschodnich.

To oferujemy

  • Oferujemy noclegi.

O nas

Firma zajmuje się pozyskiwaniem pracowników dla partnerów z Niemiec.

Pracownik produkcji, Różne miejscowości, Niemcy