Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

RETROCLASS sp. z o.o.

12 50015 000 brutto / mies.
  • Różne miejscowości, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • pracowników produkcji w fabrykach, zakładach

  • Poszukujemy także: Spawaczy z aktualnymi uprawnieniami, Ślusarzy, Operatorów wózków widłowych.

  • Praca w Niemczech. Głównie w Niemczech zachodnich. Różne rodzaje prac.

  • Wynagrodzenie minimalne 2000 Euro netto/m-c.

  • Możliwe wyjazdy dla par.

  • Oferujemy nocleg.

  • Umowa na warunkach niemieckich.

Nasze wymagania

  • Wymagania: znajomość języka niemieckiego, przynajmniej komunikatywna.

  • W procesie rekrutacji: odbieranie telefonów, odpisywanie na e-maile. (Możemy kontaktować się z numerów polskich oraz niemieckich)

  • Dobrze widziane prawo jazdy, samochód

  • Oczekujemy zgłoszeń od osób poważnych, zdecydowanych na pracę, dopuszczających wykonywanie pracy w różnych rejonach Niemiec.

  • Za kontakt z góry dziękujemy osobom nieustannie wysyłającym zgłoszenia, ale w rzeczywistości nie zainteresowanym pracą, nie odbierającym telefonów, nie odpisującym na e-maile, chcących wybierać tylko prace w Niemczech wschodnich.

To oferujemy

  • Oferujemy noclegi.

    O nas

    Firma zajmuje się pozyskiwaniem pracowników dla partnerów z Niemiec.