Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

InterKadra Sp. z o.o.

  • Sulzfeld, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówienia

  • Przetwarzanie zamówień zgodnie ze specyfikacją

  • Monitorowanie systemów podczas produkcji

  • Kontrola produkcji zgodnie z wymaganiami, wykonanie pomiarów kontrolnych w ramach specyfikacji oraz w razie potrzeby korekt wymiarowych

  • Eliminacja prostych awarii mechanicznych

  • Pakowanie produktów końcowych

  • Uzupełnienie dokumentacji

Wymagania pracodawcy

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • Doświadczenie w podobnej branży będzie atutem

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód

Pracodawca oferuje

  • Stawkę 12,43 € brutto/h,

  • Dodatek transportowy 30 EUR brutto/msc

  • Premię dla kierowcy 100 EUR netto/msc za wożenie innych pracowników do pracy

  • Zapewniamy zakwaterowanie

  • Dodatki za pracę w nocy - płatna +25%, praca w niedziele +50%

  • Nasze wparcie podczas trwania kontraktu

  • Polską umowę o pracę z naszą agencją

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy