Logo Pracuj.pl

ANTHEA sp. z o.o.O firmie

12 000–15 000
brutto / mies.
  • Niemcy
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy nowoczesnych, zautomatyzowanych liniach produkcyjnych: zbrojarz, betoniarz, suwnicowy.

Nasze wymagania

  • Firma poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech w zakładach prefabrykacji przy produkcji stropów lekkich ,,Filigran" i ścian podwójnych ,,Dopellwand".
  • Praca przy nowoczesnych, zautomatyzowanych liniach produkcyjnych u naszych klientów w rejonach Karlsruhe, Koblenz, Frankfurt nad Menem.

To oferujemy

  • Ubranie robocze
  • Szkolenia stanowiskowe bezpośrednio na produkcji
  • Transport do miejsca pracy na terenie Niemiec
  • Wynagrodzenie: od 10,00 eur/godz. na rękę
  • Urlop płatny,
  • Zakwaterowanie (koszt 150,00-250 eur /miesiąc - pokoje 2, 3 osobowe)
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Polskojęzycznego koordynatora/brygadzistę
  • Jednorazowy zwrot kosztów przyjazdu do Niemiec i badań lekarskich
  • Pomoc w uzyskaniu tzw. Kindergeld
  • Dokumenty do zwrotu podatku z Niemiec
  • Możliwość ubezpieczenia członków rodziny

O nas

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 24085) współpracującą z zakładami produkcyjnymi na terenie Polski i Niemiec.

Jesteśmy częścią rodzinnej grupy firm działających na rynku niemieckim od 2006 roku, a na rynku polskim od 2012 roku.

Pracownik produkcji, Niemcy