Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Domino Temporary WorkO firmie

  • Niepołomice, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego w chwili obecnej dla swojego klienta – producenta trwałych obudów do instalacji przemysłowych, ich komponentów i wyposażenia - prowadzi rekrutację na stanowisko :

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa maszyn na produkcji
  • dbałość o jakość i estetykę wyrobów

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie II - zmianowym
  • zaangażowanie oraz sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub telefonicznie: 604 297 719

Ogłoszenie archiwalne