Oferta pracy

Pracownik produkcji

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Ryszarda Chomicza 13 A

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie materiałów do produkcji,

  • ustawianie maszyn produkcyjnych,

  • nadzór nad procesem technologicznym,

  • kontrola jakości produktu końcowego.

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju przy zautomatyzowanych liniach produkcyjnych,

  • pozytywne nastawienie, dbanie o atmosferę w miejscu pracy,

  • przestrzeganie zasad BHP,

  • mobilność (dojazd własny).

To oferujemy

  • praca w systemie 1 - zmianowym,

  • stałe wynagrodzenie: 4700 zł brutto podstawy + system premiowy,

  • podwyżka wynagrodzenia podstawowego do 5300 zł brutto po okresie wdrożeniowym,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową,

  • możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą,

  • dostęp do darmowych miejsc parkingowych,

  • dofinansowanie opieki medycznej i ubezpieczenie grupowe,

  • spokojną pracę w fantastycznej atmosferze (pikniki firmowe) w firmie, dla której ważna jest dbałość o środowisko naturalne,

  • praca w zespole, dla którego wartością jest wzajemny szacunek i gotowość do dzielenia się wiedzą,

  • rozwój zawodowy (jasna ścieżka kariery) i doskonalenie kompetencji w obszarze produkcyjnym (szkolenia wewnętrzne)

  • opiekę konsultanta Asistwork na każdym etapie rekrutacji i w procesie zatrudnienia