Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

BOWMAN INGREDIENTS (POLAND) SP. Z O. O.

5 3005 800 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Ryszarda Chomicza 13a

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie surowców i materiałów do produkcji

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • transportowanie surowców i wyrobu gotowego

  • przestrzeganie standardów i procedur jakościowych

  • uzupełnianie danych w systemie komputerowym i w dokumentacji papierowej.

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi paneli dotykowych w stopniu podstawowym

  • chęć podjęcia stałej współpracy

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy

  • wynagrodzenie podstawowe 4300 zł brutto (4750 zł brutto po 3 miesiącach)

  • dodatek za uprawnienia do obsługi wózków (UDT) - 300 zł brutto

  • premia obecnościowa - 1000 zł brutto

  • premię miesięczną - max 5%

  • premię kwartalną - max 5%

  • prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, kartę sportową

  • możliwość rozwoju i awansu w nowoczesnej fabryce

  • pracę w systemie zmianowym (praca od poniedziałku do piątku, 4 dni w tygodniu)

  • przyjazne środowisko pracy.

O nas

Bowman Ingredients jest wiodącym dostawcą panierek i marynat dla przemysłu spożywczego na całym świecie. Siedziba główna znajduje się w Wielkiej Brytanii.