Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

GRASANT sp. z o.o.

  • Morcinka 6, Nysa
    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Morcinka 6

Nysa

Twój zakres obowiązków

  • praca na linii produkcyjnej

  • obsługa maszyn

  • realizowanie założeń produkcyjnych

  • dbałość o jakość wykonanych produktów - kontrola wzrokowa produktu

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • stosowanie się do przepisów i norm

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • dokładność i sumienność przy wykonywaniu obowiązków,

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus dodatki za pracę zmianową oraz premie

  • pakiet ubezpieceniowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

O nas

Firma Grasant Sp z o.o. jest jednym z największych producentów papierów higienicznych w Polsce. Od 17 lat zajmujemy sie produkcją przemysłowych paierów toaletowych, ręcznków papieowych składanych i rolowych.