Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji – obróbka drewna

Empis & Sensum Mobile Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

3 7005 100 brutto / mies.
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Aleja Jana Pawła II 10D

Słupno (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • obróbka ręczna elementów drewnianych

  • szlifowanie ręczne drewna

  • przygotowywanie elementów drewnianych do lakierowania

  • pozostałe prace przy obróbce drewna

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe - preferowane

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • istnieje możliwość przyuczenia

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie

  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • pracę w miłej atmosferze

  • możliwa praca w systemie dwuzmianowym

W związku z rozwojem firmy Empis poszukiwani są pracownicy na stanowisko: Pracownik produkcji – obróbka drewna.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszam do współpracy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.