Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji - obsługa drukarek 3D

Sivantos Sp. z o.o.O firmie

5 000–5 500
brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Sivantos Sp. z o.o.

Bałtycka 6

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa drukarek 3D i procesów z nimi powiązanych,
  • Obsługa drukarek do grawerów (Mimaki),
  • Przygotowanie półproduktów do dalszej produkcji - obudów do aparatów,
  • Sortowanie i parowanie zamówień,
  • Współpraca z innymi sekcjami działu produkcji.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • poczucie estetyki,
  • sumienność, odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu z dynamicznie zmieniającymi się celami,
  • gotowość do pracy na 3 zmiany.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Sivantos Sp. z o.o.
  • okres szkolenia przygotowującego do samodzielnej pracy na stanowisku
  • kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
  • ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Praca zmianowa w godzinach 05:00-13:00, 13:00-21:00, 21:00-05:00
  • Program refundacji pracowniczych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – średnia miesięczna płaca z premiami to nawet około 5500 brutto
  • Zajrzyj na nasze Social Media by dowiedzieć się więcej! @wsapoland na Facebooku i Instagramie!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • bonus wakacyjny i świąteczny
  • możliwość ubezpieczenia na życie

Jesteśmy jednym z największych producentów aparatów słuchowych. Kreujemy przyszłość w zakresie lepszego słyszenia i rozumienia mowy. Jeden z czterech aparatów, używanych obecnie na świecie, został wyprodukowany przez nas.

Od 01.03.2019 funkcjonujemy jako WS Audiology - nowa marka jest wynikiem połączenia dwóch liderów w branży - firm Sivantos i Widex. Połączenie firm daje nam nowe możliwości rozwoju i powoduje, że stajemy się jednym z trzech największych producentów słuchowych na świecie.

Pracownik produkcji - obsługa drukarek 3D, Bałtycka 6, Nowe Miasto, Poznań