Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji - obsługa drukarek 3D

Sivantos Sp. z o.o.

5 0005 500 brutto / mies.
  • Bałtycka 6, Nowe Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Bałtycka 6

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa drukarek 3D i procesów z nimi powiązanych,

  • Obsługa drukarek do grawerów (Mimaki),

  • Przygotowanie półproduktów do dalszej produkcji - obudów do aparatów,

  • Sortowanie i parowanie zamówień,

  • Współpraca z innymi sekcjami działu produkcji.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,

  • poczucie estetyki,

  • sumienność, odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu z dynamicznie zmieniającymi się celami,

  • gotowość do pracy na 3 zmiany.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Sivantos Sp. z o.o.

  • okres szkolenia przygotowującego do samodzielnej pracy na stanowisku

  • kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami

  • ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Praca zmianowa w godzinach 05:00-13:00, 13:00-21:00, 21:00-05:00

  • Program refundacji pracowniczych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – średnia miesięczna płaca z premiami to nawet około 5500 brutto

  • Zajrzyj na nasze Social Media by dowiedzieć się więcej! @wsapoland na Facebooku i Instagramie!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • bonus wakacyjny i świąteczny

  • możliwość ubezpieczenia na życie

Jesteśmy jednym z największych producentów aparatów słuchowych. Kreujemy przyszłość w zakresie lepszego słyszenia i rozumienia mowy. Jeden z czterech aparatów, używanych obecnie na świecie, został wyprodukowany przez nas.

Od 01.03.2019 funkcjonujemy jako WS Audiology - nowa marka jest wynikiem połączenia dwóch liderów w branży - firm Sivantos i Widex. Połączenie firm daje nam nowe możliwości rozwoju i powoduje, że stajemy się jednym z trzech największych producentów słuchowych na świecie.

Przewiń do profilu firmy