Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji okien aluminiowych

BOTIR.PL SP. Z O.O.O firmie

BOTIR.PL SP. Z O.O.

Wierzbowa 141a

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • praca przy produkcji okien drzwi i fasad

  • kompletacja konstrukcji z użyciem elektronarzędzi i maszyn (wiertarka, wkrętarka, piła, szlifierka kątowa)

  • praca w hali produkcyjnej z wykorzystaniem maszyn do obróbki

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy

  • odpowiedzialność

  • obsługa elektronarzędzi (np. wiertarka, szlifierka kątowa)

  • uzdolnienia manualne

  • dokładność i sumienność

  • rzetelność i staranność przy wykonywaniu pracy

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • umiejętności operatora centrum obróbczego CNC

To oferujemy

  • umowę o pracę na okres próbny

  • pracę w systemie jednozmianowym

  • premie uzależnioną od wyników pracy

Jesteśmy wykonawcą fasad aluminiowo-szklanych oraz producentem stolarki aluminiowej o uznanej w Polsce marce.

Przewiń do profilu firmy