Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji Okien PCV

Mieczysław Kostuś Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EXTHERM-2"O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pracownik fizyczny

  - Producent okien PCV i Aluminium

z siedzibą w Psarach k. Wrocławia

MIEJSCE PRACY WROCŁAW - PSARY

OPIS STANOWISKA

- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

- obróbka profili PCV (frezowanie, cięcie, wiercenie)

- składanie profili PCV (okuwanie, szklenie, pakowanie)

- inne prace pomocnicze na produkcji

WYMAGANIA

- doświadczenie w branży na podobnym stanowisku - jako pracownik produkcji PCV, jako szklarz, stolarz, ślusarz itp.

- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi i elektronarzędziami

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY

- pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firnie

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa

Ogłoszenie archiwalne