Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

ROSA EUROPE sp. z o.o.O firmie

  • Ofiar Katynia 5, Oława
    Oława, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

ROSA EUROPE sp. z o.o.

Ofiar Katynia 5

Oława

Twój zakres obowiązków

  • Obróbka oraz pakowanie gotowego detalu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami - jakościową i stanowiskową oraz dokumentacją pakowania.

  • Przestrzeganie norm produkcyjnych i jakościowych.

  • Produkcja detali zgodnych z wymaganiami jakościowymi.

  • Rzetelne wypełnianie dokumentacji na stanowisku pracy.

  • Dostępność do pracy w systemie trzyzmianowym: (I - 06:00-14:00; II - 14:00-22:00; III - 22:00-06:00)

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym.

  • Motywacja do pracy, zaangażowanie, zdyscyplinowanie.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dokładność, sumienność, samodzielność.

To oferujemy

  • Szkolenie operatorskie.

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz pozyskiwania nowych kwalifikacji.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Praca w międzynarodowej rozwijającej się firmie.

Międzynarodowa firma zajmująca się produkcją z tworzyw sztucznych w Oławie poszukuje pracownika na stanowisko:

Drukarz

Przewiń do profilu firmy