Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

ADRIATICA Mateusz Krupa

3 2004 500 brutto / mies.
  • Przemysłowa 6
    Olecko, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Przemysłowa 6

Olecko

Przedsiębiorstwo Adriatica jest producentem kompleksowego wyposażenia tapicerskiego do jachtów żaglowych i łodzi motorowych, działającym na rynku od 1990 roku. Pod szyldem Adriatica przedsiębiorstwo istnieje od kwietnia 2007 roku. Wytwarzane przez firmę produkty to elementy wyposażenia tapicerskiego do jachtów i łodzi motorowych, w tym: materace wewnętrzne i zewnętrzne wyprodukowane z wykorzystaniem pianek, skajów, skór i tkanin; tapicerki pokładów słonecznych; panele wykończeniowe do wnętrz i na zewnątrz ekskluzywnych jachtów żaglowych i motorowych, fotele tapicerowane, daszki słoneczne, zabudowy typu cabrio, plandeki portowe, plandeki zimowe.

Firma oferuje także usługi: wykonywanie projektów 3D, 2D, wizualizacji oraz tworzenia prototypów wyposażenia tapicerskiego, doradztwo w zakresie designu: doboru tkanin i innych materiałów, kolorystyki wyposażenia tapicerskiego, pasującego do pozostałych elementów na zlecenie firm zewnętrznych, dokonywanie pomiarów, digitalizacja 3D i 2D.

Doświadczenie rynkowe przedsiębiorstwa wykracza daleko poza granice Polski, firma współpracuje z producentami jachtowymi z Europy i Świata.

Opis stanowiska:

  • Obijanie paneli tapicerowanych
  • Wykańczanie foteli tapicerowanych,
  • Produkcja elementów tapicerki jachtowej
  • Wykrój pianek
  • Klejenie pianek
  • praca z narzędziami elektrycznymi i pneumatycznymi (taker, nóż do wykroju pianki i inne)

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie
  • Zapał i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ogłoszenie archiwalne