Oferta pracy

Pracownik Produkcji

ASISTWORK Sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Oleśnica

    Oleśnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • montaż części AGD

  • wizualna kontrola jakości produktu

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym

  • zdolności manualne, precyzja oraz spostrzegawczość

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym

To oferujemy

  • stawka 23,60zł brutto/h + premia frekwencyjna 200 zł brutto + premia od realizacji za każdą przepracowaną godzinę do 825 zł brutto

  • system rekomendacji pracowniczych (700zł za polecenie pracownika, który przepracuje miesiąc)

  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)

  • pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00- 6:00

  • możliwość przejścia bezpośrednio do firmy po okresie próbnym

  • darmowy dojazd do pracy we Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej

  • komfortowe warunki pracy: nowoczesne park maszynowy, bliskość kantyny, swobodny dostęp do miejsc parkingowych

  • opiekę koordynatora na miejscu

  • benefity: ubezpieczenie grupowe i dofinansowanie opieki medycznej w Luxmed