Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

URBASER OLSZTYN sp. z o.o.

  • Mariana Bublewicza 6, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Mariana Bublewicza 6

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa instalacji wytwarzania energii cieplnej i elektrycznej:

  • obsługa i konserwacja urządzeń i instalacji zgodnie z obowiązującymi instrukcjami eksploatacji

  • wykonanie obchodów kontrolnych urządzeń i instalacji w przypisanym obszarze działania lub zgodnie z zakresem wskazanym przez przełożonego

  • utrzymanie dyspozycyjności ruchowej instalacji i urządzeń, kontrola, zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości

  • dopuszczanie zewnętrznych firm remontowych do pracy na obiektach, w tym przygotowanie i likwidacja stref pracy

  • wykonywanie drobnych prac prewencyjnych, jak np. okresowych (nie rzadziej niż raz w miesiącu) pomiary drgań łożysk urządzeń wirujących

  • bieżące raportowanie do przełożonego o pracy urządzeń i instalacji, w tym występujących odchyleniach oraz prowadzenie dokumentacji ruchowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Rozumienie instrukcji obsługi urządzeń

  • Ogólna wiedza z zakresu produkcji; Ogólna wiedza techniczna, mile widziana z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki, procesów produkcji, itp.

  • Mile widziane doświadczenie w podobnej branży

  • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym

  • Uprawnienia eksploatacyjne Grupa 1 Grupa 2 Grupa 3 będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie

  • Stabilność zatrudnienia, przyjazną atmosferę w pracy

  • Praca w systemie 4 brygadowym 3 zmianowym

O nas