Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Operator CNC

NEWSDA

3 4005 200 brutto / mies.
  • Kościerska 1A, Kartuzy
    Kartuzy, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

NEWSDA

Kościerska 1A

Kartuzy

Twój zakres obowiązków

Do podstawowych zadań pracownika produkcji należy wykonywanie prac fizycznych przy produkcji mebli tapicerowanych.

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność

  • Sumienność

  • Mile widziana umiejętność obsługi narzędzi stolarskich, maszyny CNC

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Przestrzeganie przepisów BHP

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wsparcie przełożonego i zespołu w codziennej pracy

  • Jasno określone zadania i cele

  • Miłą i przyjazną atmosferę

  • Możliwość dalszego rozwoju wewnątrz struktur firmy

  • Praca w systemie jednozmianowym, stałe godziny pracy

O nas

Newsda Sp. z o.o. sp. k. jest producentem i eksporterem mebli tapicerowanych, działającym na rynku od 2013 roku z kapitałem zagranicznym.