Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji - operator

Global Colors Polska S.A.

3 5004 000 brutto / mies.
  • Szkolna 15, Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Szkolna 15

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa linii produkcyjnej koncentratów (barwników) do tworzyw sztucznych,

  • Obsługa wytłaczarek i miksera,

  • Pakowanie i oznaczanie wyrobu gotowego.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dokładność, odpowiedzialność, samodzielność, uczciwość,

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie poparte umową o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania:

  • 3 500 zł brutto miesięcznie na okresie próbnym,

  • premie regulaminowe i uznaniowe,

  • 50% dodatku za godzinę pracy w porze nocnej (Kodeks Pracy przewiduje 20%),

  • Stały wzrost wynagrodzenia uzależniony od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

  • Przyjazną atmosferę i wysoki standard pracy – dbamy o Twoje bezpieczeństwo oraz dobry humor,

  • Bogaty pakiet socjalny – (m. in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, karty Multisport, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci oraz bony świąteczne, możliwość nauki j.angielskiego),

  • Dodatki za pracę w niedziele i święta.

  • Przeszkolenie i opiekę starszego pracownika przez pierwsze 4 tygodnie zatrudnienia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • karta Multisport

  • przyjazną atmosferę i wysoki standard pracy

  • Smart Lunch - dofinansowanie do posiłków

GLOBAL COLORS POLSKA S.A. (w skrócie GCP S.A.) jest czołowym producentem koncentratów barwiących i dodatków uszlachetniających do tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej

i największym w Polsce.

Firma została założona 1-go czerwca 2001 roku i obecnie wchodzi w skład Global Colors Group, międzynarodowego konsorcjum produkującego koncentraty barwiące w Grecji, Polsce, Rumunii, Turcji i Rosji.

Doskonała pozycja rynkowa firmy została osiągnięta w ciągu zaledwie kilku lat jej istnienia.

Od powstania GCP S.A. do chwili obecnej, dzięki wysiłkowi załogi oraz w wyniku mądrej polityki inwestycyjnej Zarządu, firma zwiększyła możliwości produkcyjne i sprzedaż ponad kilkunastokrotnie.

GLOBAL COLORS POLSKA S.A. jest producentem koncentratów do bardzo szerokiego spektrum zastosowań. Od lat naszą silną stroną jest produkcja koncentratów do wybarwiania i wspomagania produkcji m.in. folii PE, PP oraz PS. Naszymi klientami są najwięksi producenci opakowań foliowych w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Belgii, UK, Skandynawii oraz Białorusi.

Przewiń do profilu firmy