Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji - Operator Linii Odlewniczej

DRAXTON WROCŁAWO firmie

DRAXTON WROCŁAW

Bystrzycka 89 Wrocław 54-215 Polska

Wrocław

Draxton Wrocław

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w zakresie odlewnictwa i obróbki aluminium. Aktualnie współpracujemy ze wszystkimi liderami branży hamulcowej na świecie, firmami notowanymi w pierwszej dziesiątce TOP 100 Suppliers for Automotive, a nasza roczna produkcja przekracza 8000 ton aluminium.

Bezpieczna jazda z Draxton Wrocław - Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Pracownik Produkcji-Operator Linii Odlewniczej
Oferujemy:

bezpłatna prywatna opieka medyczna

dofinansowanie do karty Multisport

ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

bogaty pakiet socjalny ZFŚS (min. dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie świąteczne)

trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym

comiesięczne premie za obecność

bonusy rekrutacyjne do 1000 zł

możliwość rozwoju po przez udział w szkoleniach oraz zdobycie uprawnień i kwalifikacji zawodowych

przyjazne środowisko pracy:
- w okresie letnim dostęp do dodatkowej płatnej przerwy;
-do dyspozycji pracowników jest nowoczesna kantyna z cateringiem

organizujemy cykliczne jak i okazjonalne konkursy z nagrodami rzeczowymi jak i finansowymi

dogodny dojazd - zakład mieści się 6 minut drogi po zjeździe AOW, 3 minuty drogi od Magnolia Park

Opis stanowiska:

  • obsługa automatycznej linii odlewniczej
  • nadzór i kontrola procesu technologicznego
  • obsługa monitora ekranowego przy liniach odlewniczych
  • obsługa suwnicy, wciągników sterowanych z poziomu „zero”
  • prace transportowe przy obsłudze linii odlewniczych

Chętnie zapoznamy się z Twoimi pomysłami na usprawnienie funkcjonowania firmy; co miesiąc nagradzamy 3 pomysł zgłaszane w ramach „systemu sugestii pracowniczej”, gdzie kwartalnie za 1 pomysł można zdobyć 1950 zł

Wymagania:

  • uprawnienia UDT na suwnice i żurawie
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane doświadczenie w pracy na odlewni
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne

Praca wykonywana na trzy zmiany; 5 dni w tygodniu od pn. – pt. po 8h;

I zmiana:   od 06:00 do 14:00

II zmiana:  od 14:00 do 22:00

III zmiana: od 22:00 do 06:00

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania pod nr tel. 534 766 425

Ogłoszenie archiwalne