Oferta pracy

Pracownik produkcji - Operator linii produkcyjnej

FUTURE POŁUDNIE SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Wodzisław Śląski, Rybnik, Cieszyn, Żywiec, Zabrze, Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Sosnowiec, Tychy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Future Południe Sp. z o.o. (wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 20886) jest dynamicznie rozwijającą się agencją pracy tymczasowej, współpracującą z firmami na terenie całej Polski.

Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Obowiązki:

  • Montaż zamków samochodowych
  • Kontrola jakości wyrobu
  • Kontrola wizualna wyrobu
  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej
  • Zdolności manualne
  • Sumienność, zaangażowanie
  • Dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Umiejętność pracy według obowiązujących w firmie norm

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny: 889076665, 606150320, 794247010

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy