Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji/Operator Linii produkcyjnych

InstalPlast Łask Sp. z o.o. Sp.k.

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Stefana Żeromskiego 66

Łask

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i obsługa linii produkcyjnych,

  • montaż i pakowanie produktów gotowych,

  • kontrola jakości produktów gotowych,

  • prace wspomagające inne procesy,

  • realizacja zadań zgodnie z instruktażem,

  • wykonywanie poleceń przełożonego.

Nasze wymagania

  • sumienność, odpowiedzialność, rzetelność, chęć do pracy,

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • pracę w rzetelnej i stabilnej firmie,

  • atrakcyjne warunki wynagradzania.