Oferta pracy

Pracownik produkcji - Operator maszyn

Friends 2 Hands Turos społka cywilnaO firmie

2 600‐4 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Wąska 5
    Chwaszczyno (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Friends 2 Hands Turos społka cywilna

Wąska 5

Chwaszczyno (pow. kartuski)

SPÓŁKA CYWLINA FRIENDS 2 HANDS Turos poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko :

PRACOWNIK PRODUKCJI – OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy : Chwaszczyno

ZADANIA NA STANOWISKU :

-Obsługa maszyn i linii produkcyjnej,

-Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń,

-Kontrola parametrów procesowych, parametrów surowca oraz produktu w trakcie produkcji; odpowiedzialność za jakość gotowego wyrobu,

-Po zakończeniu cyklu produkcyjnego przygotowanie instalacji do kolejnej produkcji,

-Rozwiązywanie prostych problemów technicznych, technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień,

-Wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

-Nadzór nad powierzonym obszarem produkcji i magazynu,

-Dbanie o porządek.

WYMAGANIA:

-Gotowość do pracy w 2-brygadowej organizacji pracy (2 zmiany)

-Wykształcenie min. zawodowe (Mile widziane technik mechanik)

-Mile widziane doświadczenie przy obsłudze, monitorowaniu ustawień, nadzorowaniu prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym

-Zaangażowanie i chęć do nauki,

-Samodzielność w działaniu, podejmowanie własnej inicjatywy,

-Umiejętność pracy w zespole,

OFERUJEMY:

-Szkolenia wdrożeniowe, rozwojowe,

-Stabilną prace na umowę o prace bez pośredników ,

-Szanse rozwoju i awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie,

-Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym uzależnionym od wyników,

-Pracę w dni robocze Pon-Pt w trybie 2 zmianowym,

-Płatne nadgodziny,

-Przyjazną atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy