Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji-Operator Maszyn CNC

MAŁKOWSKI-MARTECH S.A.O firmie

MAŁKOWSKI-MARTECH S.A.

Leśna 57

Czołowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych do produkcji elementów stalowych do bram

  • zapewnienie utrzymania parametrów technologicznych oraz wstępna kontrola jakościowa produkowanych elementów

  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi w zakładzie pracy zasadami

  • postępowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami

  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn w branży produkcyjnej metalowej

  • znajomość programowania maszyn CNC - będzie dużym atutem

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • ogólne umiejętności techniczne

  • sumienność i zaangażowanie

Mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię za wyniki

  • możliwość przeszkolenia na potrzeby stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Jesteśmy liderem w produkcji bram przeciwpożarowych. Działamy w branży 20 lat. W naszej ofercie znajdują się bramy stalowe panelowe i kurtynowe materiałowe. Rozwijamy się w dynamiczny sposób, działając zarówno na rynku krajowym, jak i europejskim.

Przewiń do profilu firmy